Lyžařský kurz byl opět jedinečný

Druhý březnový týden patřil na naší škole žákům sedmého ročníku, kteří absolvovali lyžařský výcvikový kurz na horském hotelu Kyčerka ve Velkých Karlovicích. Sněhu na sjezdovkách v lyžařském středisku SKI SYNOT Kyčerka byl dostatek a svahy byly každý den upravené. Kurzu se zúčastnilo 94 žáků, kteří byli rozděleni do 8 družstev.

Děvčata a chlapci prožili náročný, ale krásný týden na horách plný lyžování, přednášek, bowlingu,  zpívání s učitelskou kapelou, bohatých večerních programů a zážitků na hotelu i sjezdovce. Kurz se neobešel bez úrazů. Naštěstí po pádu Dalibora zůstala jenom boule, ale Michala nám musela odvézt ze svahu sanitka. Přejeme mu brzké uzdravení a ať se mu úrazy již vyhýbají. Na závěr proběhly závody ve sjezdovém lyžování (vítězové Obdržálek, Ventrčová) a večerní karneval. Poslední noc se všichni rozvlnili v rytmu Just dance. Všem instruktorům a lékaři kurzu Štěpánu Hrňovi děkuji za odvedenou práci a žákům za kázeňsky zvládnutý týden. Bylo to super.

Sdílejte!