Dvojnásobný úspěch ve výtvarné soutěži!

 SVČ Klubko a Městská knihovna Staré Město každoročně vyhlašují výtvarnou soutěž, letos s názvem Eduard Petiška a knihy pro děti, v níž se měli nechat mladí tvůrci inspirovat jeho příběhy. Soutěž byla rozdělena do šesti kategorií:

  1. kategorie: MŠ
  2. kategorie: 1. – 2. třída ZŠ
  3. kategorie: 3. – 5. třída ZŠ
  4. kategorie: 6. – 9. třída ZŠ
  5. kategorie: skupinová práce
  6. kategorie: ostatní

Vernisáž výstavy proběhla 1. března v 16.30 hodin v knihovně ve Starém Městě, při níž došlo i ke slavnostnímu vyhlášení vítězů. Zúčastnilo se celkem 13 našich žáků a hned dvě žákyně zabraly přední příčky v rámci IV. kategorie. Na 3. místě se umístila Lucka Houdková ze VI. C, na 1. místě Kačka Spáčilová ze VII. D, která obhájila svůj loňský úspěch.

Holkám gratulujeme a posíláme energii a inspiraci k dalšímu tvoření!

Výstava potrvá v knihovně až do 14. dubna.

Sdílejte!