Turnaj ve stolním fotbálku

Ve středu 8. února se po vyučování konal souboj šikovných rukou u stolu v jedné z nejoblíbenějších přestávkových činností – turnaj ve stolním fotbálku!! Stolní fotbálek se hraje ve dvoučlenných týmech, proto je třeba si prvně tým vytvořit. Dva nejlepší hráči z každé třídy měli možnost přijít předvést své finty u stolu a přitom se skvěle pobavit s ostatními a užít si odpoledne.

Nakonec se sešlo celkem 8 párů rychlých rukou. Zúčastnili se kluci z 6. A, 6. B, 6. C, 7. A, 7. C, 8. B, 9. C a přišla i dvě děvčata z 9. D. Celkovým vítězem se stalo družstvo 7. C, které již od prvního zápasu potvrzovalo roli favorita, především proto, že poctivě chodí trénovat o přestávkách. Druhé místo obsadili chlapci z 6. A a třetí místo patří zástupcům z třídy 9. C.

Všem hráčům děkujeme za účast a chválíme je za sportovní nadšení, které předvedli při hře. Již teď slibujeme, že další turnaj se bude konat v nejbližší době. Do té doby všichni poctivě trénujte, ať jsou zápasy co nejvyrovnanější!

Sdílejte!