WC ART

Letos se na naší škole konal již třetí ročník akce WC ART, v níž se jedná o malování plechových kójí školních záchodů za účelem zkrášlení prostředí školy. V prvním ročníku se malovalo na téma Simpsonovi. Můžete je zhlédnout v pavilonu B na patrech u VV a fyziky. Rok poté náš zcela nový EKOtým vymyslel téma nové, a to světadíly. WC u přírodopisu krášlí motivy Asie a Austrálie. Před Vánocemi se EKOtým a žáci, kteří věnovali svůj volný čas po vyučování, sešli v pavilonu A, kde se vrhli na poslední téma Afrika a Asie.

Jsme velmi rádi, že po třech letech usilovné práce a přemýšlení se nám povedlo projekt dokončit, zkrášlit prostředí školy a zanechat na sebe nějakou památku pro příští generace. Ale na druhou stranu nás také mrzí to, že ve všech třech ročnících téhle akce zůstala většina práce na EKOtýmu a někteří žáci školy naši práci ničí popisováním nevhodnými nápisy.

Tlapku na to!

Jan Kočenda, IX. C

Sdílejte!