Poznávací zájezd do Francie pro žáky II. stupně

eiffelova-vez-w-10021Naše škola pořádá 20. – 25. května 2017 poznávací zájezd do Francie. Naplánovali jsme jednodenní návštěvu Disneylandu, projížďku autobusem Paříží (chceme se z bezpečnostních důvodů vyhnout hromadné dopravě) a výstup na Eiffelovu věž, postavenou jako dočasnou stavbu v roce 1889. Prohlédneme si zámky na Loiře a navštívíme fantastický park Futuroscope.

Cena zájezdu bude přibližně 8 000 Kč. V ceně je zahrnuta doprava autobusem, poplatky za nejdražší vstupy, třikrát ubytování v F1 včetně snídaně, večeře a obědy pomocí fast food. Kapesné bude činit cca 25 EUR. Zálohu ve výši 3 500 Kč bude vybírat od 3. ledna do 30. ledna Mgr. Weinbergerová v kabinetě jazyka anglického (patro u keramiky).

Máme poslední čtyři místa. Počet účastníků je omezen a mohou se zúčastnit žáci všech ročníků.

Všichni se těšíme na návštěvu této krásné země.

francie

disneyland-paris