Čertovská škola

certovska_skolaV úterý 6. prosince se na celém 1. stupni opět uskutečnila velmi oblíbená Čertovská (mikulášská) škola a všichni mohli přijít do školy netradičně oblečeni. Děti i učitelé se proměnili v čerty, někteří v andílky a našlo se i pár Mikulášů. Kostýmy mnoha dětí byly tak povedené, že učitelé měli problém své žáky poznat! Po celý den se učilo „čertovsky“ pomocí tematicky laděných pracovních listů ve všech předmětech. Děti ve třídách navštívil i Mikuláš s družinou z II. stupně a za doprovodu školní cimbálové muziky si všichni zazpívali a vánočně se naladili. Samozřejmě nesměla chybět ani nadílka, kterou dětem čertíci, andělé a Mikuláš rozdali. Žáci 4. tříd se navíc v jedné vyučovací hodině zúčastnili mikulášského ekohraní, které je taktéž velmi bavilo. Všichni si den maximálně užili, děti odcházely plné zážitků spokojeně domů a už se jistě těší na příští rok.

Sdílejte!