Okresní finále halové kopané

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

V úterý 6. prosince byla naše škola pořadatelem okresního finále halové kopané. Sem se probojovala vždy dvě nejlepší družstva z okrskových kol Uherskohradišťska a Uherskobrodska. Z našeho okrsku postoupila ze 6 zúčastněných škol ZŠ Sportovní a ZŠ Staré Město. V okresním finále se utkala družstva s postupujícím brodského okrsku ZŠ TGM Bojkovice a ZŠ Bánov. Konečné pořadí: 1. místo ZŠ Sportovní, 2. místo ZŠ Bojkovice, 3. místo ZŠ Bánov, 4. místo ZŠ Staré Město.

I přesto našim klukům gratulujeme k účasti ve finále a předvedenému výkonu. Sestava: Hábl, Mach, Marovič, Daníčka, Kedra J., Kedra F., Haša, Hradil, Goliáš, Hřib, Lapčík.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Sdílejte!