Casting STARák SHOW

dsc_0155V pondělí 21. listopadu se ve škole už naplno rozjela talentová soutěž STARák SHOW. Vše začalo castingem, kterého se zúčastnilo 25 různorodých čísel – tančilo se, zpívalo se, hrálo se, kouzlilo se… Porota sestavená z paní učitelky Kusákové, pana učitele Ovčačíka ze ZUŠ, paní Březinové a paní Navrátilové ze SVČ Klubka a našich páťáčků Emy Číhalové a Toma Zajíce měla nelehký úkol – vybrat ty nejlepší do finále. Po dlouhé debatě bylo rozhodnuto. 12 účastníků, kteří se nebáli vhodit přihlášku do soutěže, se probojovalo až do finále, které se uskuteční v úterý 29. listopadu.

Finalisté a jejich vystoupení

Zuzana Jelínková, 8. C – DOG DANCING

Barbora Jagošová, 8. A – GYMNASTIKA

Gabriela Chybíková, 7. A – AEROBIK

Viktorie Slováková, 7. A – TANEC

Marek Pavlica, Martin Králík, 8. C, Jakub Kunt, 9. D – PARKOUR

Tereza Daníšková, 8. A – HRA NA KEYBORD

Aneta Hájková, 9. C – VIDEO

Zdeněk Horníček, 6. C – SKLÁDÁNÍ BÁSNĚ

Roman Dobeš, 6. A – HRA NA BASKŘÍDLO

Ludmila Gieslová, 9. D – ZPĚV

Michael Cmajdálka, 9. B – KOUZLA

Nikola Benedíková, 7. D – MLUVENÉ SLOVO

Na finalisty se těšíme a děkujeme všem ostatním, kteří se nebáli odhalit svůj talent – Dominiku Pechovi, 8. B, Romaně Truclové, Kateřině Uhříčkové, 6. A, Lence Večeřové, 7. C, Daliboru Knížovi, 7. C, Andree Přikrylové, 7. C, Monice Janíkové, 7. C, Marku Dudovi, 6. A, Elišce Kučerové, 8. B, Dominiku Svobodovi, 8. B, Martinu Pavlíkovi, 8. B, Barboře Rokytové, Kristýně Matouškové, Kristýně Číhalové, Tereze Lapčíkové, Kateřině Nedomové, Kateřině Hajdukové, Kateřině Sazmové a Marcele Pelkové, 9. B.

JDEME DO FINÁLE!

Aktivitu realizujeme v rámci projektu Jsme na palubě.. Naloďte se, který je podpořený Zlínským krajem.

Sdílejte!