Florbal podruhé…

SAMSUNG

SAMSUNG

Týden nám utekl jako voda a naši starší žáci nastoupili na palubovce Gymnázia v Uherském Hradišti ke svému turnaji základních škol. Tentokrát byl hrací systém jiný než minulý týden. Deset družstev bylo rozděleno do dvou skupin a do semifinále postupovala pouze dvě nejlepší družstva ze skupiny. Po úvodní prohře s kluky GUH (0:6) jsme zabrali. Následovala spravedlivá remíza 0:0 se ZŠ Kunovice „U Pálenice“, pak výhry nad ZŠ Kunovice „Červená cesta“ 4:1 a ZŠ Uherský Ostroh 2:1. V  semifinále na nás čekal tradiční soupeř – ZŠ Sportovní. Ne ovšem už v takové síle, na jakou jsme byli zvyklí v minulosti. Naše převaha na hřišti byla jasná. Jediná chyba rozhodla o vítězi tohoto utkání. A bohužel to byla chyba naše. Prohráli jsme 0:1 a čekalo nás utkání o 3. místo. A stejně jako minulý týden tak i tentokrát byla naším soupeřem ZŠ Unesco. V pěkném vyrovnaném utkání si jediným gólem zajistili bronzovou příčku kluci ze ZŠ Unesco a my opět brali zase jen bramborové medaile.

Kluci předvedli na turnaji pěkný a rychlý florbal. Letos hrajeme po dvouleté pauze i celoroční soutěž základních škol ŽALIFLO, která prověří florbalové dovednosti našich kluků. Tak jim držme pěsti, ať se jim v této soutěži daří a navážou na úspěchy naší školy v předchozích ročnících.

Sdílejte!