Florbal základních škol

SAMSUNG

SAMSUNG

Ve čtvrtek 3. listopadu se naši mladší žáci zúčastnili florbalového turnaje. Ten se každoročně koná v tělocvičně Gymnázia v Uherském Hradišti. Deset zúčastněných družstev bylo rozděleno do tří skupin a začalo se hrát. Naši kluci si postupně zahráli se ZŠ Sportovní (0:1), ZŠ Kunovice „Červená cesta“ (4:0) a ZŠ Kunovice „U Pálenice“ (3:0). Postoupili do semifinále, kde narazili na „hokejisty“ z Uherského Ostrohu. Naše převaha po celý zápas však k vítězství nepomohla a náhodný gól soupeře v poslední minutě rozhodl o tom, že jsme nakonec hráli až o třetí místo. A ani to se nám nepodařilo získat. Po vyrovnaném utkání rozhodla opět jediná branka. K naší smůle však v naší bráně. Smutnější je ještě více, že padla po odrazu od nohy soupeře. Celkově kluci tedy obsadili čtvrté místo.

Je třeba je ovšem pochválit za velmi pěkný a čistý florbal. Příští čtvrtek budou na stejném místě hájit barvy naší školy starší žáci.

Sdílejte!