Třeťáci na Městském úřadě ve Starém Městě

mestoV měsíci říjnu probíhal ve třetích třídách projekt Naše město. Žáci poznávali své bydliště, jeho důležitá místa a významné památky. Vyvrcholením jejich snažení byla návštěva krásné budovy Městského úřadu ve Starém Městě, kterou nás ochotně provedl místostarosta Mgr. Martin Zábranský. Děti se dozvěděly spoustu zajímavostí z historie i ze současnosti našeho města. Nové pro ně byly informace o radě města, zastupitelstvu, odborech na radnici a správě majetku. Naopak všichni věděli jméno starosty. Velmi zajímavá byla prohlídka služebny Městské policie Staré Město. Všichni si mohli sáhnout na pouta, pistoli a další policejní pomůcky. Zaujal je také monitorovací systém různých částí Starého Města.

Děkujeme panu Zábranskému za příjemně strávený čas a těšíme se na další setkání.

Sdílejte!