Atletická sezóna úspěšně zahájena

20160923_121328Po zdařilé minulé sezóně se v pátek na atletickém oválu v Uherském Hradišti rozběhly první atletické boje nového školního roku. Naši čtyřbojaři v atletickém závodu O pohár starosty města Uherského Hradiště porovnali síly se 14 základními školami okresu. 12 nejlepších atletů naší školy vyrazilo bojovat ve čtyřech kategoriích na atletické hřiště Slovácké Slávie. Nejlépe dopadli starší žáci ve složení: Jakub Kunt, Erik Hábl, Tomáš Daníček, kteří svou kategorii vyhráli. Nejlepším čtyřbojařem ze 42 starších žáků se stal náš Jakub Kunt a třetí místo obsadil Erik Hábl. Mladší žáci ve složení Tomáš Petržel, Ondřej Turčin, Ruda Stindl obsadili 11. místo. Starší žákyně ve složení Liduška Gieslová, Vendy Dobiášová, Barča Jagošová obsadily 7. místo. Mladší žákyně ve složení Kateřina Čejková, Radka Kedrová, Adéla Gálová obsadily 7. místo. Celkově naše škola obsadila 5. místo ze 14 zúčastněných škol. Všem reprezentantům moc gratuluji a děkuji za předvedené výkony. Těším se na jarní atletické boje.

20160923_125333

 

Sdílejte!