Rozloučení se žáky 9. ročníku

IMG_1661Dnes, 29. června, se v sokolovně sešli žáci 9. ročníku, jejich rodiče, učitelé, představitelé obcí i vedení naší školy. Z jakého důvodu? Přece u příležitosti slavnostního rozloučení s deváťáky!

Všichni vystupující a hosté přišli jaksepatří ustrojení a také dobře naladění. Nebyla nouze o vtipné proslovy účinkujících ani zajímavé momentky ve videích, která si jednotlivé třídy připravily. Nemůžeme zapomenout ani na školní sbor, který pečlivě nacvičil tři nádherné písně, a mladé recitátorky, jež přednesly originálním způsobem báseň od Pavla Šruta. Pan ředitel i pan starosta promluvili k žákům, shrnuli jejich léta strávená ve školních lavicích a popřáli jim mnoho úspěchů v dalším studiu. Jak už bývá zvykem, předali také pamětní listy. Hosté si mohli v předsálí prohlédnout školní kroniky za uplynulé čtyři roky a především tabla tříd, která se letos opravdu povedla.

Ačkoli tuto událost provázel vedle radosti z nadcházejících prázdnin i smutek z loučení, je třeba myslet na to, že když jedna etapa končí, další začíná. Proto, milí deváťáci, hlavu vzhůru! Vykročte s chutí a elánem pravou nohou do života a plňte si, dle slov vaší spolužačky, své sny! My vám k tomu budeme držet pěsti.

Video IX.A

Video IX.B

Video IX.C

Video IX.D

Úvaha IX.A

Proslov IX.B

Proslov IX.C

Úvaha IX.D

Sdílejte!