Výlet jako Brno

DSC_0004Každoročně nejlepší žáci naší školy odjíždí na výlet za odměnu. Letošní, v pořadí již šestý ročník, jsme se s těmi nejlepšími olympioniky, sportovci, literáty, zpěváky a výtvarníky vydali za zážitky a zábavou do Brna. Oblíbená Laser game aréna je to pravé, kde zapomenete na okolní svět a akční hra vás naplno pohltí…

VIDA je příjemně klimatizované interaktivní centrum pro děti i dospělé. Všechny exponáty jsou zážitkové a vy se ocitnete v obřím srdci, stanete se televizním hlasatelem, zjistíte, jak fungují smyslové orgány, sjedete skluzavkou, zmrazíte svůj stín, ne ovšem váš úsměv…Prostě prima zábava pro malé i velké. Závěrečné sladké mámení ve Vaňkovce a dojem je dokonalý. Máme prima posádku, která potvrzuje své kvality a bez sebemenších problémů dodržuje domluvené pokyny a všichni se ve stanovený čas vracíme do Starého Města.

Děkuji všem, kteří tak skvěle reprezentovali naši školu. Za jejich úspěchy stojí nejen vynikající znalosti a dovednosti, ale také pevná vůle, odpovědnost, odvaha a dlouhodobě velké nasazení a ochota dosáhnout na metu nejvyšší…

Poděkování si zaslouží i jejich rodiče a vyučující, kteří jim ochotně a trpělivě pomáhají.

Sdílejte!