Návštěva 5. ročníku

IMG_2485Žáci šestého ročníku se stali v středu 22. června průvodci budoucích mladších spolužáků. Přivítali jsme žáky z našeho prvního stupně a žáky z Jalubí, Zlechova a Ořechova. Každá třída se rozdělila na dvě skupinky a provedla své nové kamarády celou školou. Ukázali jim odborné učebny, tělocvičnu, atrium, kde tráví delší přestávky, školní pozemek. Nezapomnělo se ani na jídelnu a televizní obrazovku, která promítá život našich čápů. Nejvíce se asi všem líbilo v učebně chemie, kde paní učitelka Gottwaldová předvedla pár malých pokusů. Další hodinu pak páťáčci strávili se svými průvodci ve třídách, kde pro ně byla připravena zábava – nejrůznější aktivity, hry a soutěže. Mohli se svých průvodců zeptat na cokoliv, co je ohledně výuky a chodu školy zajímalo.

Všem děkujeme za zpříjemnění dne a věříme, že už se všichni těší na nové kamarády, třídy
a v neposlední řadě na nové vyučující.

 

Sdílejte!