Den dětí v družině

20160608_144944[1]Děti. To nejdůležitější, co můžeme mít, nebo čím můžeme být. A proto se každoročně 1. června slaví Den dětí. Jako důkaz, že každý z nás je dítětem pořád. Ani žákovský parlament nezapomněl. Přes dva měsíce jsme pracovali na tom, abychom mohli udělat radost dětem z družiny a aby si svůj den naplno užily. Vše bylo hotovo a naplánováno, a tak se žákovský parlament, spolu s dalšími pomocníky z 8. D a 8. C, vydal ve středu 8. 6. za dětmi do školní družiny, aby si odpoledne mohly zpříjemnit hraním her. Netrvalo dlouho a na hřiště nám vběhli žáci 1. a 2. tříd, za hodinu po nich i žáci 3. třídy. Děti byly rozděleny do skupinek po 2-5 členech a společně plnily úkoly na všech stanovištích, která pro ně byla nachystaná. Hravě zvládly vše. Přes překážkovou dráhu se dostaly až na „křižovatky života“, poznávaly chutě a předměty, učily se držet rovnováhu a házet do kýble z různých vzdáleností. Všichni do jednoho splnili vše na jedničku! Sladká odměna děti taky neminula. Sami jsme byli moc překvapení, jak byly děti šikovné a s jakým nadšením se do všeho hrnuly. S dětmi jsme zůstali i po splnění všech jejich úkolů, nešlo od nich tak rychle odejít. Jejich radost nás donutila s nimi zůstat. Jak můžete sami vidět na fotkách, byli jsme pro ně doslova na roztrhání! Děkujeme všem, kteří se na projektu podíleli a vyšli nám vstříc, abychom tohle pro děti mohli zorganizovat. Bylo úžasné strávit čas po jejich boku. Díky všem! Věříme, že příští rok se akce bude opakovat se stejným úspěchem.

Michaela Grebeňová 9.D

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Sdílejte!