Naši atleti na vítězné vlně

rozhlasPrvní místo v krajském kole atletických závodů Poháru Rozhlasu získali naši starší žáci po jednoznačném vítězství v okresním kole. Zlaté medaile a obrovský pohár si dovezlo družstvo starších žáků, kdy za sebou naši kluci nechali věhlasné sportovní školy jako Oskol Kroměříž, TGM Bojkovice, ZŠ Sportovní Uherské Hradiště. Tímto výkonem dosáhli historického úspěchu naší školy v atletice.

Za velmi špatného počasí, neustálého deště a obrovské zimy se rozhořely boje o postup do republikového finále. Naši kluci  Marek Skřivan, Jakub Kunt,  Tomáš  Zajíc,  Michal Gerža, Tomáš Daníček, Pavel Duda, Pavel Dvouletý, Petr Strenzl,  Tomáš Jelínek podávali výkony na hranicích svých maxim a právem závody vyhráli, ale přesto byl celkový počet nasbíraných bodů 5900 nižší než v okresním kole. Do republikového finále bychom potřebovali alespoň 6300 bodů a tak se nám s největší pravděpodobností brány republikového finále v Kolíně neotevřou. Přesto se jedná o nejlepší výsledek atletů za posledních 20 let. GRATULUJEME.

Sdílejte!