Podruhé máme v kapse titul Ekoškola!

IMG_0598Na konci školního roku 2015/2016 nám měla vypršet platnost uděleného titulu, a proto jsme už od začátku tohoto roku pracovali na jeho obhajobě – začali jsme provádět nejrůznější úpravy školy spojené s tématy Ekoškoly, zapojili se do mnohých ekologických projektů a především provedli zevrubnou analýzu ekologického stavu školy. 6. května jsme v parlamentní místnosti přivítali auditory ze sdružení Tereza.

IMG_0580Přijeli k nám, aby zjistili, jak jsme naplnili naše cíle. Na základě jejich vyhodnocení a posouzení zprávy z auditu komisí jsme získali vytoužený druhý mezinárodní titul Ekoškola.

Slavnostní předání modro-zeleno-bílé ekoškolí vlajky a samotného titulu proběhne v červnu ve Valdštejnském paláci v Praze, kam se už moc těšíme!

Kritéria

Ocenění ekotýmu

Zpráva z auditu

logo_eko

Sdílejte!