Prvňáčci v Miloticích

miloticŽáci prvního ročníku se v úterý 24. května vypravili na výlet do Milotic krásným dvoupatrovým Panda busem, který byl atrakcí pro všechny. Ráno nás nemile překvapilo chladné a oblačné počasí, ale přesto jsme se vydali na cestu. Počasí se sice moc neumoudřilo, dokonce nás dostihly dešťové přeháňky, ale i tak jsme si nenechali překazit dobrou náladu. Navštívili jsme zámek Milotice, kde jsme oblečeni do dobových kostýmů a za poutavého vyprávění průvodkyně „paní hraběnky“ prožívali atmosféru života na zámku. Dále jsme se seznámili s životem v dávných dobách a navštívili interaktivní výstavu v bývalé konírně, kde jsme si v dračí jeskyni našli dokonce vlastní poklad. Unaveni příjemnými zážitky jsme se vraceli do školy na oběd.

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Sdílejte!