Krajské finále Biologické olympiády

A tak se rok s rokem sešel a naše skvělá přírodovědkyně Evička Miléřová vyrazila se svým doprovodem na krajské finále Biologické olympiády do zlínské ZOO. Po letošním úspěšném okresním kole si Evička kladla ty nejvyšší cíle. Možná se patří připomenout, že se jí v loňském roce právě krajské kolo podařilo vyhrát. Jenže… Každý rok je jiný. Opět sice patřila mezi ty nejlepší, kteří do ZOO Lešná letos zavítali, ale maličký krůček přece jen chyběl. Po náročném testu, laboratorním úkolu a poznávačkách rostlin a živočichů se všechny body sečetly a bylo rozhodnuto. Letos to stačilo jen na bramborovou medaili a čtvrté místo. Na Evičce bylo znát určité zklamání, ale nakonec to vzala sportovně a již při procházce po zlínské ZOO střádala plány na další rok. Tentokrát už ovšem ve vyšší kategorii. My moc děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy po celou dobu její docházky a budeme držet pěsti do budoucna.

Sdílejte!