Naši stříbrní atletičtí čtyřbojaři

Minulý týden v úterý se naši nejlepší atleti zúčastnili atletického čtyřboje v Uherském Brodě. Do bojů se zapojily tři kategorie: ml. žačky, st. žáci a st. žákyně. Právě dvě poslední jmenovaná družstva získala v konkurenci 11 základních škol 2. místo a postupují do krajského finále. Je to poprvé, co do krajského finále postoupila dvě družstva naší školy.20160517_123636Zvláštní uznání zasluhují starší žáci, kteří pouze ve čtyřech závodnících dokázali vybojovat stříbrné medaile. Sestava: Jakub Kunt (1. místo skok vysoký – 180 cm), Marek Skřivan (1. místo skok daleký – 560 cm), Michal Gerža (1. místo – 60 m; 7,3 s), Tomáš  Jelínek.

Starší žákyně po fantastické poslední disciplíně běhu na 800 m, kde svoje rozběhy vyhrála Magda Výstupová a Vendulka Dobiášová, se posunuly ze  čtvrtého na druhé místo. Další závodnice: Liduška Gieslová,  Anetka Tomková a Kristýna Hejdová. Mladší žákyně ve složení Barbora Jagošová, Olga Míšková, Tereza Trávníčková, Bětka Svobodová, Radka Kedrová obsadily po sympatických výkonech 7. místo.

Všem mnohokrát děkuji za sportovní reprezentaci školy a starším žákům a žákyním přeji dobré výsledky v krajském finále, které se bude konat ve čtvrtek  26. května ve Zlíně.

 

 

 

Sdílejte!