Naši softbalisti zlatí

IMG_1900Ve středu 11. května byla ukončena posledním turnajem na Kunovské mlatevni Slovácká softbalová liga. Naši chlapci ve složení: Gerža, Kubiš, Jelínek, Strenzl, Dvouletý, Duda, Fornůsek, Vanda, Feldvabel v turnajích nezaváhali a po 4 vítězstvích právem vyhráli a postupují do republikového finále, které se koná v Chocni 14. června.

Družstvo dívek bojovalo statečně a jako jediné kompletně dívčí družstvo soutěže obsadilo nakonec poslední 6. místo.

Holky podávaly sympatické výkony a byly v každém turnaji nelehkým soupeřem všem protivníkům. Sestava: Vagundová, Dosedělová, Geitlerová, Hlaváčková, Tomková, Zedníková, Cigošová, Prostředníková, Jagošová, Míšková, Sajblová. Všem mnohokrát děkuji za sportovní reprezentaci školy a smíšenému družstvu hodně úspěchů v republikovém finále.

 

Sdílejte!