1. místo v Poháru rozhlasu

IMG_1893V pondělí 9. května se naši žáci zúčastnili atletických závodů o Pohár českého rozhlasu na atletickém oválu v Uherském Hradišti. Přes 40 žáků naší školy soutěžilo v atletických disciplínách rozděleni do čtyř kategorií. Historického úspěchu dosáhli starší žáci, kteří převálcovali všechny sportovní školy na okrese a mezi 12 školami  si právem  vybojovali přímý postup do krajského finále, které se bude konat 24. května v Uherském Hradišti.

O tento úspěch se zasloužili: Gerža Michal, Kunt Jakub, Zajíc Tomáš, Skřivan Marek, Hábl Erik, Daníček Tomáš, Strenzl Petr, Dvouletý Pavel, Goliáš Petr. Zejména Kunt Jakub vyhrál disciplíny dálku a výšku, Tomáš Zajíc vytrvalost a ostatní bodovali vždy z první desítky. Starší žákyně obsadily krásné 4. místo a mladší žáci a žákyně 7. místo. Všem mnohokrát děkuji za sportovní reprezentaci školy a klukům držíme palce v krajském finále.

 

 

Sdílejte!