Mc Donald’s Cup – v okrskovém kole žáci 4. a 5. ročníků nedostali ani jednu branku

IMG_109528. a 29. dubna se bojovalo na stadionu Širůch o postup do okresního kola Mc Donald’s Cupu. V kategorii 4. a 5. ročníků byl turnaj obsazen devatenácti různými školami. Konkurence byla velká, přesto naši fotbalisté suverénně prošli celým turnajem, aniž by obdrželi jedinou branku. V sestavě Bureš A., Horák F., Kejř K., Kowalík J., Popelka M., Pohl A., Neubauer A., Straka S., Vícha D. sehráli ve skupině celkem čtyři zápasy (SM – ZŠ Unesco 3:0, SM – ZŠ Zlechov 6:0, SM – ZŠ Větrná 1:0, SM – ZŠ Uh. Ostroh 3:0). Ve finále pak porazili ZŠ Velehrad 6:0 a postupují do okresního kola. V kategorii žáků 2. a 3. ročníků hrálo jedenáct týmů. Sestava Hastík O., Hastík J., Pelikán J., Pavlica V., Nuc V., Hájek J., Vávra V., Dostalík A., Řimák M., Salaquarda J. sehrála ve skupině čtyři zápasy ( SM – ZŠ Březolupy 2:3, SM – ZŠ Polešovice 1:3, SM – ZŠ Ostrožská Nová Ves 3:0, SM – ZŠ Čtyřlístek 3:4). Dalším soupeřem byla ZŠ Sportovní, o kousek nám utekl postup do okresního kola, kdy jsme v poslední minutě obdrželi branku a zápas skončil 1:2.

Děkujeme trenéru Jiskry SM Romanu Abrhámovi za výbornou spolupráci a především všem žákům za jejich bojovnost a reprezentaci školy.

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Sdílejte!