Matematické soustředění 2016

IMG_6889Navzdory špatnému počasí se soustředění neslo v krásném duchu jara. Zahráli jsme si spoustu matematických her s paní učitelkou Kardosovou, Slančíkovou, Valíčkovou a Kubíkovou. Měly s námi velkou trpělivost a jejich hry otestovaly naše myšlení. I přes to, že šesťáci byli trošičku hlučnější, vycházeli jsme s nimi skvěle. Naši dobrou spolupráci mohou dosvědčit i pochvalné listy. Mezi nejčastěji vyhodnocené patřili: Anička Rašticová, Liduška Gieslová, Bětka Pleváková, Peťa Kubíček a mnoho dalších šikovných dětí. Soustředění procvičilo náš mozek i nohy při logických hrách a náročném výšlapu. Z her bych připomněla například Blokus, Logeo, Digit, Set a spoustu dalších. Jídlo v hotelu bylo unikátní. Nepříliš dlouhý odpolední klid nás donutil počítat znova a znova. Před večerkou jsme se dívali na film Hobit, bohužel jsme se na něj nestihli dodívat. Nikdo nemusel odjet domů díky vzorné kázni osmáků i šesťáků. Doufám, že si další generace matematických tříd užijí soustředění tak, jako jsme si ho užili my.

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Amálie Stejskalová, 8.D

Veronika Říhová, 8.D

Sdílejte!