Oslava Dne učitelů

28. březen. Na tento den letos připadly hned dvě významné události. Jednak Velikonoce a jednak 20160329_070108Den učitelů, který každoročně slavíme v den narození Jana Amose Komenského, učitele národů. Ani tento rok žákovský parlament na oslavu výročí nezapomněl a připravil pro všechny učitele naší školy menší překvapení. Sotva jsme přes prázdniny stihli načerpat nové síly, o které jsme přišli díky nepřetržitému přemýšlení ve školních lavicích, už tu bylo náročné Velikonoční pondělí. Hned po něm jsme se ráno již před sedmou hodinu sešli ve školních kuchyňkách, abychom připravili překvapení pro naše vyučující.

Energie bylo po prázdninách málo, ale celkovou atmosféru i náladu velmi zlepšovalo naše odhodlání každému z učitelů alespoň o něco zpříjemnit den. A my jen doufáme, že se nám to povedlo. Každému z nich přinesli naši „parlamenťáci“ chlebíčky a zákusek. Aby naše obdarování nebylo jen pro hladové žaludky a mlsné jazyky, dostal každý ještě upřímné přáníčko od celého žákovského parlamentu. Jsme rádi, že jsme tuto menší akci  mohli opět připravit a snad se nám podařilo vykouzlit Vám úsměv na tváři. Touto cestou přeji ještě jednou všem našim vyučujícím všechno nejlepší k jejich svátku. Věříme, že jste si tenhle Váš den nanejvýš užili.

Michaela Grebeňová, IX. D

logo_zlinsky_krajČinnost žákovského parlamentu podpořil Zlínský kraj přijetím projektu Jsme na palubě.. Naloďte se.

Sdílejte!