Hurá! Panda je naše!

dekovny listPo dlouhém předlouhém běhu se nám konečně podařilo dosáhnout poslední mety a adoptovat pandu červenou v ZOO Zlín Lešná. Je to již téměř rok, co začala naše cesta a vás začala provázet na chodbě u bufetu panda červená. Tam jste se také mohli o ní dozvědět zajímavé informace. Několikrát jsme vás rozhlasem informovali o našem úmyslu sponzorovat pandu ve zlínské zoo, nabádali jsme vás prostřednictví letáčků ke sběru plastových vršků PET láhví a hliníku. Vy jste se vrhli s chutí do toho a nosili vytřízený odpad k přípravně přírodopisu, za což vám velmi děkujeme! Abychom vám sběr vršků usnadnili, zavedli jsme do tříd sběrné ecocheese krabičky, které se také setkaly s úspěchem a zdárně se plní.

informace o zviretiVámi nasbírané vršky a hliník jsme odevzdali a utržené peníze poslali na podporu chovu pandy. Jako dík nám přišel děkovný dopis a informace o sponzorovaném zvířeti, které si můžete prohlédnout u vchodu školy. Jméno naší školy můžete také najít na tabuli sponzorů, webových stránkách a ve výroční zprávě zoo.

Velmi vám děkujeme za spolupráci a doufáme, že v roce 2016 se nám podaří nasbírat ještě minimálně dvakrát tolik!

Ve sběru pokračujeme i nadále 🙂

logo_eko

Sdílejte!