Městskou knihovnu ovládla výtvarná díla inspirovaná tvorbou Miloše Macourka!

IMG_6780Na začátku ledna vyhlásilo SVČ Klubko a Městská knihovna ve Starém Městě výtvarnou soutěž na téma „V kouzelné říši Miloše Macourka“, kterého všichni dobře známe jako tvůrce Macha a Šebestové, Arabely, Žofky a mnohých dalších. Žáci se měli inspirovat těmito příběhy.

Soutěž byla rozdělena do šesti kategorií:

  1. kategorie: MŠ
  2. kategorie: 1. − 2. třída ZŠ
  3. kategorie: 3. − 5. třída ZŠ
  4. kategorie: 6. − 9. třída ZŠ
  5. kategorie: skupinové práce
  6. kategorie: ostatní

Do soutěže bylo zasláno neuvěřitelných 492 děl! Slavnostní vernisáž proběhla ve středu 17. února v 16.30 hod. v knihovně ve Starém Městě a naše žákyně Kateřina Spáčilová ze VI. D se mezi tak silnou konkurencí probojovala na 1. místo ve 4. kategorii.

Výstava potrvá v knihovně do 18. března, její návštěvu mohu jen doporučit, skutečně se bylo na co dívat!

Katce moc gratulujeme a přejeme více podobných úspěchů!

Nebyly nalezeny žádné obrázky

 

Sdílejte!