Valentýnská pošta

Tak moc jsem s ním chtěla mít něco víc než jen kamarádský vztah a teď, když je tato možnost, bráním se tomu zuby nehty, zkusit to, nezkusit…? Byla by to vůbec láska? Jít do toho, nebo ne? Co když tohle není ani správná cesta, co když tím jen ztrácím čas…? Jít do toho, nebo ne, když vím, že láska je nejsilnější zbraň světa? Můžu vůbec říct NE? A proč zrovna dneska? Je přece Valentýn, svátek všech zamilovaných! Svátek, který se všude na světě slaví na počest sv. Valentýna, který oddával římské vojáky i přes zákaz císaře, a proto byl 14. února zabit. I vy budete mít možnost projevit někomu své sympatie pomocí valentýnského přání, které můžete během pondělí 15. února vhodit  do připravené „VALENTÝNSKÉ“ krabice u bufetu. Vaše vzkazy budou poctivě odevzdány adresátům a vy si můžete užít krásného Valentýna. Chcete překvapit své přátele? Nezapomeňte napsat jméno a třídu vašeho Valentýna…. 

Alžběta Pleváková, VIII. D a Anna Rašticová, VI. D

Sdílejte!