NEBOJ SE A JDI DO TOHO!

Logo_talentUž jste přemýšleli nad tím, že byste se přihlásili do školní TALENTMÁNIE nebo jste se dokonce už i přihlásili? Výborně! Využijte díky žákovskému parlamentu šanci a zúčastněte se téhle soutěže. Můžete předvádět téměř cokoli. Můžete zpívat, tančit, udělat show,  nebo cokoli, co umíte, v čem vynikáte. Do soutěže se můžou přihlásit všichni žáci naší školy, kteří budou rozděleni do tří skupin. Tou první jsou jednotlivci 6. – 7. ročník, druhou jednotlivci 8. – 9. ročník a tou třetí skupinou jsou 6. – 9. ročníky. Soutěžící se zúčastní castingových kol a ti nejlepší velkého finále, které proběhne 23. března. Přihlášky jsou rozneseny po třídách, odevzdání je nutné do 15.2.2016 do boxu, který se nachází u bufetu. Ke svému vystoupení si účastník může přivést zvíře, avšak je nutné se předem domluvit s organizátory soutěže. Přijďte si pro přihlášku a nebo se rovnou zeptejte na více informací jakéhokoli parlamenťáka.

Chyťte se téhle šance a ukažte, co je ve vás, protože každý z vás na to má!

Michaela Grebeňová, IX. D

Pravidla

Přihláška

 

 

Sdílejte!