Karnevalový rej druhých tříd

rejPohádkové bytosti, zvířátka, čarodějnice, kovbojové a spousta dalších originálních masek zaplnili dnes dopoledne Sokolovnu ve Starém Městě. Konalo se totiž opravdové karnevalové rejdění plné zábavy a her. Sokolovna ožila pohádkovými melodiemi, které zahájily karnevalovou diskotéku. Pokračovala promenáda a představení úžasných kostýmů. Děti si zahrály spoustu pohybových a tanečních her, zatancovaly si s princeznou. Svou obratnost, hbitost, přesnost, pečlivost a trpělivost si děti ověřily při plnění tradičních i netradičních her: jezdily na dřevěném skateboardu, vyzkoušely převést náklad v kolečkách, skládaly puzzle, házely plastová vajíčka do proložek, zajezdily si na skluzavce a prolézaly tunelem. Úkoly to nebyly snadné, ale pro děti zábavné a zajímavé a za splnění úkolu nechyběla sladká odměna. Také pracovnice Klubka, které pro děti celý program připravily, měly nelehký úkol – vybrat deset nejhezčích masek. A úkol to byl opravdu těžký, jelikož se na dnešní den všichni pečlivě připravili. V závěru programu se děti vyřádily při hraní her tancem s míčkem a rozloučily se diskotékou. Karnevalové dopoledne bylo velmi vydařené a s úsměvem na tváři jsme se vraceli do školy.

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Sdílejte!