Kvíz šikovných ekoškoláků

IMG_2623Milí spolužáci prvního stupně, zdravíme vás všechny v tomto krásném zasněženém období a připomínáme těm, kteří se chtějí ještě zúčastnit soutěže šikovných ekoškoláků v poznávání zvířátek, že mají čas pouze do úterý. Potom bude soutěž vyhodnocena a všechny správné odpovědi odměněny. Takže máte poslední možnost, abyste zašli k nástěnce Ekoškoly v prvním patře budovy 1000 a otestovali své přírodovědné znalosti. Pokud jsou pro vás otázky příliš těžké, nebo nemáte na jejich zodpovězení ve škole dostatek času, prohlédněte si fotografie přímo zde na stránkách školy a přichystejte si odpovědi v klidu doma. Všechna zvířátka jsou vyfocena u tohoto článku.

logo_ekoSvé odpovědi potom vhoďte do krabice pod nástěnkou.

Hola, hola, loučí se s vámi Ekoškola!

Ekotým vám přeje příjemné bobování, sáňkování a stavění sněhuláků!

Nebyly nalezeny žádné obrázky

 

Sdílejte!