Na II. stupni zpívali slavíčci…

IMG_6696Ve středu 16. prosince se naší školou rozezněly krásné hlasy. Proběhlo totiž školní kolo soutěže ve zpěvu lidových písní „Zazpívej, slavíčku…“. Už od října jsme v hodinách hudební výchovy vybírali ty nejlepší zpěváky z jednotlivých tříd. Vybrat absolutního vítěze bylo velice těžké, konkurence byla opravdu velká. Nakonec můžeme prohlásit, že nejlepšími zpěvačkami lidových písní na naší škole jsou: Julie Luběnová ze VII.A (1. místo), Viktorie Slováková ze VI.A (2. místo) a Magda Žmolíková ze VI.B (3. místo) v kategorii 6. – 7. ročník a Helenka Šťastná z IX.D  (1. místo), Hanka Píšťková z IX.A (2. místo) a Bětka Pleváková z VIII.D (3. místo) v kategorii 8. – 9. ročník.  Vítězkám gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v dalších kolech soutěže.

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Sdílejte!