Ekohraní zdárně zakončeno

IMG_0800V rámci oslav desátého výročí jsme uspořádali na prvním stupni sérii ekohrátek, které se setkaly s velkým ohlasem.

Ekohraní uzavírali prváčci, pro které si 5.B připravila báječné úkoly na různých stanovištích. Naši nejmenší tak prožili dopoledne pod vedením svých starších spolužáků, kteří si celý program sami přichystali a vedli. Mile nás překvapilo, jak byli prváčci šikovní a nadšení při plnění všech aktivit. Zaslouží si velkou pochvalu!

Čekají nás Vánoce, všechny děti se samozřejmě těší na dárečky. Proto jsme si na závěrečné schůzce Ekotýmu povídali o obalech, krabicích a jiných materiálech, které se nám po Štědrém dnu hromadí u kontejnerů. Rozhodli jsme se vyhlásit povánoční výtvarně ekologické dílničky, které proběhnou v rámci výuky výtvarné a pracovní činnosti. Budeme v nich zpracovávat materiál, který bychom jinak vyhodili. Každá třída si rozmyslí svůj vlastní projekt. Na každé bude, jakou metodu zvolí, zda se bude jednat o koláže z použitého balicího papíru, či zvířátka z plastových obalů, nebo něco jiného a originálního. Byla by škoda nevyužít takového množství materiálu.

logo_eko

Krásné Vánoce a šťastný nový rok všem přeje Ekotým prvního stupně! Hola, hola, Ekoškola!

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Sdílejte!