Zážitkový den

DSCN5705V úterý 8. prosince se všichni naši deváťáci přesunuli místo odpoledního vyučování do SŠPHZ do Uherského Hradiště. Zde byl pro ně připravený program. Po krátkém přivítání a zhlédnutí filmu, který žákům přiblížil možnosti studia, jsme byli rozděleni do tří skupin. Naši středoškolští průvodci nás provedli celou školou. Vyzkoušeli jsme si být na chvíli v pozici zdravotních sestřiček, pak jsme se přemístili do „školní restaurace“, kde nám studentky učňovských oborů, barmani a servírky namíchali koktejly a k němu přinesli palačinky. Se studenty cukrářských oborů jsme si vyzkoušeli i zdobení zákusků a perníčků. Na závěr nás čekala přehlídka technických vymožeností. Návštěva byla určitě pro všechny zajímavá a poučná. Škoda, že vše proběhlo v takovém spěchu. Určitě bychom si to více užili…

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Sdílejte!