Jak lidé žili dříve

IMG_5439Jak žili lidé dříve? Zeptali jsme se v posledních dnech našich třeťáků. Nejde však o žádnou záludnou otázku zkoušející paní učitelky. Výuku v těchto dnech provází stejnojmenný projekt. Nejdříve jsme začali připravovat tématickou výstavu, která ukazuje návštěvníkům předměty z dob dřívějších. Dnes je již najdeme v málokteré domácnosti, avšak jsou dobře uschované na půdách, odkud nám je obětaví rodiče a děti zapůjčili k realizaci výstavy. Děvčátka a chlapci strávili také příjemné chvíle se svými prarodiči, jenž zavzpomínali především na dobu svého dětství. Vyslechli jsme si zajímavou besedu s pamětnicí, paní učitelkou Hřibovou. V rámci výuky prvouky jsme pracovali na připravených pracovních listech. Kreslili a popisovali jsme historické předměty. Program máme pestrý a dozvídáme se spoustu nových a zajímavých informací.

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Sdílejte!