Program Ekoškola oslavil 10. narozeniny

IMG_1188V pátek 6. listopadu jsme v naší škole oslavili 10. mezinárodní výročí programu Ekoškol. Ekotým připravil fotografický EKOSTÁNEK, kde se zájemci mohli vyfotografovat našimi zkušenými fotografy nebo si pořídili selfie fotku. Všechny fotky můžete zhlédnout na našich internetových stránkách. Titul Ekoškola jsme získali před dvěma lety a tento školní rok jej budeme obhajovat. Staráme se a aktivně zapojujeme všechny žáky školy do třídění odpadů, zvelebujeme prostory naší školy, snažíme se šetřit energii i množství vody. Jsme zapojeni v programu „Recyklohraní“, kde sbíráme použité drobné elektrospotřebiče a baterie. Dvakrát do roka probíhá sběr papíru. Celá škola se snaží sbírat plastová víčka a hliník. Za peníze z tohoto sběru chceme adoptovat pandu červenou v ZOO Zlín. A to je jen část našich aktivit… V současnosti připravujeme ekostánek také na tradiční Vánoční jarmark, který se každoročně na naší škole koná. Přijďte se za námi podívat.

logo_eko

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Sdílejte!