Chaloupky – ozdravný pobyt – den první

PA090292Po tříhodinové cestě jsme šťastně přijeli do Chaloupek, našeho místa školy v přírodě.Hned po ubytování nás čekal chutný oběd a seznámení s novými vyučujícími i orientací v budově a okolí. Podívali jsme se také na místní malou farmu, kde jsme si mohli pohladit kozy, ovečky i pašíka. Odpoledne jsme už pilně pracovali. Vyslechli jsme si mnoho zajímavého o prvním z živlů – vodě. Potom jsme tvořili umělecká dílka z darů přírody – Land art, následoval odchod k rybníkům. Tady jsme lovili drobné vodní živočichy, pozorovali je a podle obrázku zjišťovali jejich jména. Večer se hlásili dobrovolníci, kteří chtějí jít brzy ráno na farmu krmit zvířátka, určili jsme si pravidla chování a začali si psát deníčky našeho pobytu. Zatím se nám tu všem opravdu líbí.

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Sdílejte!