72 hodin

72 hodinOd dnešního poledne až do pátečního odpoledne budou na naší škole probíhat práce spojené s projektem 72 hodin. A co je 72 hodin? Jedná se o tři dny plné dobrovolnických aktivit, které se v ČR konají již po čtvrté. Kdykoliv během těchto 72 hodin (8. – 11. října 2015) a zároveň jakkoliv dlouho se dobrovolníci po celém Česku pustí do aktivit, které pomohou druhým, přírodě, či jejich okolí. Výsledkem těchto projektů bude mnoho úsměvů, radosti, dobrých pocitů z vykonané práce a mnoho dalších pozitivních účinků.

Po prázdninách potřebují naše školní zahrady dát do pořádku, proto jsme zaměřili tento projekt právě na jejich proměnu a úklid. Na obou zahradách při I. i II. stupni je po prázdninách spousta práce, proto přiloží ruku k dílu i naši žáci a žákyně,. Budou se věnovat úpravě kůrového podkladu v arboretu, vytrhají trávu z chodníků, zbaví zahradu plevele, posbírají šišky, prostě a jednoduše promění zpustlé zahrady v krásná místa, kde bychom se i rádi učili.

Váš Ekotým

logo_eko

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Sdílejte!