Parlament na Hradě

IMG_3739Jak ten čas neúprosně běží. Uběhlo jenom pár dní od voleb, známe jejich výsledky a už začínáme s novými členy pracovat. Na úvod byli šesťáci z řad žákovského parlamentu přijati panem ředitelem v ředitelně školy, vlastně v kanceláři paní zástupkyně.  Proč právě tam a ne v ředitelně jsme se nedozvěděli. Pan ředitel se na náš dotaz ohledně místa přijetí tvářil tajemně, zřejmě v ředitelně právě probíhalo jednání za zavřenými dveřmi.

logo_zlinsky_krajČtyři nově zvolení parlamenťáci byli uvedeni Helenou Šťastnou z IX.D, jednou z nejzkušenějších členů ŽP. Barbora Broklová, Anna Rašticová, Valentýna Cíchová a Tomáš Šatava se představili  a všichni jsme si poté vyslechli krátký projev. Pan ředitel a paní zástupkyně novým členům ŽP popřáli hodně nadšení, nápadů a úspěchů v jejich budoucí náročné práci. Také nám popřáli, ať strávíme příjemné dva dny v Hotelu Háj v obci Nová Lhota, který bude hostit náš stmelovací a pracovní pobyt začátkem října. Datum odjezdu se nezadržitelně blíží a všichni už se na něj určitě moc těšíme.

Činnost školního žákovského parlamentu je podpořena Zlínským krajem v rámci projektu Na palubě parlamentu.

Sdílejte!