Olympijský den čtvrtých a pátých tříd

oylmpijsky_denČtvrtek 17.září byl pro žáky čtvrtých a pátých tříd sportovním dnem. V osm hodin ráno po cvičném evakuačním poplachu vyrazili žáci směr Kunovský les. Tady je čekala trať označená fáborky a plnění úkolů na stanovištích. Vyzkoušeli si paměť při „Kimově hře“, hod na cíl, vědomosti o přírodě, postřeh při hledání „zlatých kamenů“. Žáci probíhali trať ve čtyřčlenných nebo pětičlenných hlídkách. Nejúspěšnější hlídky čtvrtých tříd byly:

1. místo – Pavel Jančo, Jáchym Gilk, Ondřej Koubek, Filip Horák

2. místo – Lucie Borková, Kristýna Kročová, Jindřich Hulcký, Kryštof Foret, Ondřej Špatný

3. místo – Karel Hána, Filip Vondrák, Martin Horák, Jan Vopat, Marek Popelka a také Michaela Koutníková a Jolana Chovancová

Hlídky pátých tříd doběhly v tomto pořadí:

1. místo – Ondřej Číhal, Lukáš Filípek, David Vícha, Radek Pecha a Marek Feldvabel

2. místo – Karolína Baroňová, Tia Schnecková, Eliška Vránová a Barbora Vandová

3. místo – Barbora Foltýnková, Lucie Houdková, Vendula Pukovcová, Kateřina Čejková a Klára Truplová

Dnu plnému sportu třikrát hurááá…!

Nebyly nalezeny žádné obrázky