Olympijský den 2. ročníku

Usměvavé sluníčko svítilo ve čtvrtek 17.září na cestu rozdováděným druháčkům a provázelo je olympijským výšlapem. Vyrazili po cyklostezce k jezu a nemohli se dočkat disciplín, které jim dnešní den nadělí.Prvním úkolem bylo dostat se přes řeku po kamenech. Úkol to byl nelehký, protože ve vodě byli žraloci a někteří z nich číhali opravdu skrytě a zákeřně. Neméně nebezpečný byl běh mezi překážkami s olympijským ohněm, který nesměl zhasnout. Pochodeň přenesli všichni závodníci, její plamínky však byly u cíle úplně malinké a nosiči řádně zabarvení. Po závodech v běhu a hodu kamenem do vody byla na některých účastnících znát únava, ale zvládli i cestu zpět a ještě si na malé zastávce namalovali obrázky na chodník a zahráli piškvorky i fotbal. Po horkém a náročném dni přišel vhod dobrý oběd a zasloužený odpočinek.

Sdílejte!