Výlet za poznáním s žabákem Tondou

zabaciNa náš první výlet jsme se my prvňáčci moc těšili. Ve škole nás přivítal žabák Tonda, který nás pozval na netradiční výlet a byl nám po celý den spolu s p. psycholožkou Beátou Kroutilíkovou milým průvodcem. Ve škole jsme si všichni společně zacvičili a zazpívali a vydali se do SVČ Klubka. Tam nás po krátkém představení Tonda naučil pohybovou písničku Když jsi kamarád. Posilněni svačinkou jsme se pustili do připravených her. Společnými silami jsme vytvořili žabákovi rybníček a také jsme si udělali jmenovky. Při práci jsme se učili naslouchat pokynům a pomáhat si. Celý program byl zakončen soutěží o Největší bublinu, kterou jsme museli sami vyfouknout pomocí upravených PET lahví. Na závěr nás všechny neminula sladká odměna a možnost si pohladit zblízka žabáka Tondu.

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Sdílejte!