Pohádkové dny našich prvňáčků

prvacciPrvní dny našich prvňáčků byly přímo pohádkové. Děti každý den přicházely plny očekávání, co přinese další den. Vždy je totiž vyučováním provázela jedna pohádka. Čekaly na ně pohádky O kohoutkovi a slepičce, O perníkové chaloupce, O Budulínkovi, Červená Karkulka a O veliké řepě. Naši žáčci si hráli, zpívali, objevovali kouzlo matematiky, zvládali své první psací pokusy, stříhali, lepili, naučili se nové písničky a hlavně se seznámili s novými spolužáky. A jak už to v pohádkách bývá, celé naše putování mělo šťastný konec. První dny ve škole tak našim dětem budou připomínat nejen kouzelné zážitky, ale také soubor pracovních listů Můj první týden ve škole.  Přejeme jim, aby i následující týdny byly plné radosti a pohody.logo_zlinsky_kraj

Nebyly nalezeny žádné obrázky

 

Sdílejte!