Zahájení nového školního roku 2015/2016

IMG_0013Za krásného slunného počasí 1. září v 8 hodin v atriu školy II. stupně zahájil ředitel školy Josef Jurnykl nový školní rok 2015/2016.

K žákům promluvil také starosta města Staré Město Josef Bazala a místostarosta Martin Zábranský, z Kostelan přijel starosta pan Pavel Duda. Nechyběl ani proslov otce farnosti Miroslava Suchomela. Na závěr žáky přivítal v novém školním roce i předseda SRPŠ Josef Maňák.

Po úvodní hymně přivítal žáky, učitele a rodiče ředitel školy J. Jurnykl, seznámil všechny přítomné s novými vyučujícími a upozornil na změny, kterými prošla škola během prázdnin. Jedná se o pavilon D, který prošel rekonstrukcí. Žáci tak budou mít zrekonstruovánu kuchyň, jídelnu, sociální zařízení, sprchy a další. Náklady na rekonstrukci převýšily částku 6 mil. Kč.
Zahájení nového školního roku se zúčastnilo přes 370 žáků, kteří navštěvují II. stupeň. Třídními učiteli 6. tříd jsou v VI. A Mgr. Veronika Dočkalová, VI. B Mgr. Jan Zábranský, VI. C Mgr. Miroslava Oharková Foltýnová, VI. D Mgr. Jarmila Králová.

V 9 hodin proběhlo zahájení na I. stupni, který bude navštěvovat více než 350 žáků. Na prvňáčky se těšily paní učitelky: I.A Mgr. Renata Zacharová, I.B Mgr. Jitka Trnčáková, I.C Mgr. Barbora Machová.

Do nového školního roku přejeme všem našim žákům hodně sil a co nejlepších školních výsledků.

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Sdílejte!