Jazykově-vzdělávací pobyt pro žáky v Londýně

OLYMPUS DIGITAL CAMERAVe dnech 12. – 16. října připravujeme pro žáky II. stupně (prioritně pro 8. a 9. ročník) pětidenní zahraniční jazykově-vzdělávací pobyt v Londýně (termín bude upřesněn).

Třicet žáků odletí do Londýna, kromě poznávacího programu absolvují devět hodin výuky ve Skole Group of Schools. Žáci budou ubytovaní v hotelu Ibis Budget v Barking v třílůžkových pokojích. V průběhu zájezdu navštíví např. Tower, Tower Bridge, London Eye, Buckingham palace, Westminster Abbye, Trafalgar Square, Národní galerii, Soho i Britské muzeum.

Většina nákladů bude hrazena z projektu Cizí jazyky nám otvírají svět, který je spolufinancovaný ESF a státním rozpočtem v rámci výzvy 56. Cena zahraničního kurzu je 13 350 Kč na žáka, předpokládaný příspěvek žáka je 5 600,- Kč. Žáci si budou navíc hradit vstupy do památek a cestování metrem a obědy.

Kritéria pro přijetí na školní výlet do Londýna:
1) Dítě má platný pas nebo občanský průkaz po celou dobu školního jazykově-vzdělávacího pobytu
2) Rychlá registrace ( podmínka složit částku 3000,- )
3) V pořadí budou přijímáni žáci přednostně z 9., 8., 7. ročníku
4) Budou přijati pouze ti žáci, kteří nemají výchovné problémy

Společná schůzka dětí, rodičů, pedagogů a paní průvodkyně proběhne v úterý 22.září v 16.00 v jídelně školy.

Doporučené povinné kapesné na vstupy a transport je 50 Liber.
Přihlášku si mohou žáci vyzvednout v  kabinetě angličtiny u paní učitelky Mgr. Weinbergerové.

Sdílejte!