Pohádka na závěr

titleTak jako mívají pohádky šťastný konec, tak také náš turistický kroužek spěl ke svému letošnímu závěru. A konec se v pátek 26. června skutečně přiblížil. Někteří ho očekávali s nadšením, naši deváťáci možná s trochou nostalgie, někteří možná s rozporuplnými pocity. Kdo ví …..

Každopádně je neoddiskutovatelné, že pro letošní školní rok náš poslední turisťák měl skutečně šťastný konec. Jeseníky nás přivítaly jen v dobrém. Konkrétně Dolní Morava. Ubytování, strava, obsluhující personál, sportovní i adrenalinové aktivity…..prostě všechno vyšlo na jedničku s hvězdičkou. Nebudeme zde vyjmenovávat, co všechno jsme si za ten víkend užili. Nezbývá než doufat, že za zbytečná slova budou hovořit spíše rozesmáté tváře nás všech, které máte možnost vidět na uveřejněných fotografiích.

Na závěr bych rád poděkoval našim mladým turistům, p. uč. Škrabalové, Kašné, Malinové a  v neposlední řadě naší školní rosničce p. Trubačíkové, bez nichž by letošní turistický kroužek nebyl tak skvělý.

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Sdílejte!