Návštěva páťáků

IMG_5867V průběhu posledních dvou týdnů školního roku měli žáci pátých tříd ze ZŠ Jalubí, ZŠ Nedakonice a ZŠ Staré Město možnost navštívit budovu druhého stupně naší školy. Přišli si totiž obhlédnout terén, kam nastoupí po prázdninách.Nabitý program si pro ně připravili starší spolužáci ze šestého ročníku. Na páťáky čekala prohlídka po škole, seznámit se mohli s odbornými učebnami, tělocvičnu a školní jídelnu museli ale vynechat z důvodu rekonstrukce. Velkou atrakcí na naší škole jsou kalousi ušatí, sovičky sídlící v atriu, bohužel se nám je nepodařilo najít. Šesťáci si pro nové žáky přichystali také akční hodinu plnou her a zábavy. Hrál se Riskuj!, AZ kvíz, Kufr, luštily se křížovky, plnily úkoly na stanovištích atd. Závěrem dostaly děti sladkou památku na tento den – lízátko v obálce, vyrobené žáky druhého stupně. Doufáme, že se našim budoucím šesťákům u nás zalíbilo, a přejeme jim úspěšný start v novém školním roce.

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Sdílejte!