Výlet prvňáčků do Milotic

miloticeNa středu 17. června se děti velice těšily. Čekal je školní výlet do Milotic. Tento den přinesl velmi chladné počasí. Mraky, zima ani vítr neustal, ale alespoň nám nepršelo. Přijeli jsme na zámek Milotice. Čekala nás prohlídka zámku v dobových kostýmech a za poutavého vyprávění průvodkyně „paní hraběnky“ jsme prožili atmosféru života na zámku jako malí princové a princezny. V zámku byly děti jako vyměněné a chovaly se k sobě velmi zdvořile. Pak se děti seznámily se životem v dávných dobách a navštívily interaktivní výstavu v bývalé konírně. Na závěr nám přiblížil chovatel dravců život dravých ptáků v přírodě. Děti si mohly dravce samy podržet a vyfotografovat. Všichni si výlet pochvalovali a spokojené děti obtěžkané suvenýry se vracely s úsměvem domů.

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Sdílejte!