Sportovní pátek v Uherském Hradišti

SAMSUNGV pátek 12. června pořádal odbor školství a sportu města Uherské Hradiště tradiční „Sportovní hry žactva“. Dívky a chlapci všech věkových kategorií sehráli turnaje na víceúčelových hřištích za sportovní halou, na beachvolejbalových kurtech, antukových kurtech a na travnaté fotbalovém hřišti.
Soutěžily základní školy z Uherského Hradiště a okolí a gymnázium Uherské Hradiště.
Žáci 2. stupně naší školy se zúčastnili třech turnajů – malá kopaná 6. – 7. ročník, kopaná 8. – 9. ročník, plážový volejbal. Fotbalisté skončili shodně na pěkném třetím místě a plážoví volejbalisté přepsali historii těchto turnajů, kdy se všechna tři družstva dokázala po ukončení turnaje postavit na stupně vítězů. Vítězem se stalo družstvo ve složení Bára Brodzianská, Michal Durník a Jan Janík. Jako každoročně jsme zajišťovali turnaj v plážovém volejbalu, kterého se zúčastnilo osm družstev. Počasí vyšlo 100%, sluníčko svítilo a všichni si dobře zasportovali, takže lepší pátek jsme si ani nemohli přát …

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Sdílejte!